| Naroči se na RSS

Fuzbal

3. September 2005 Poslano v Vse

Igrali smo z Norvežani. Niti ne tako zelo slabo, a vseeno smo izgubili. Dobili smo dva poceni gola, dali enega. V drugem polčasu je bilo precej bolj čudno.. Sodnik nam bi moral piskati penal, Anton je zadel vratnico, Mavrič je pa newb. Matej, da ne bo pomote. Nato je Žlogar vendarle zadel, a v sodnikovem podaljšku so Norvežani dosegli še enega in izgubili smo 2:3. Komac je bil v prvem polčasu spet invalid, v drugem pa je enkrat celo streljal. Cesar se je trudil, Ačimovič je dobil le karton, Čeh pa ni imel sreče s prostih strelov. Ah!
K sreči so Italijani malo pred koncem zadeli, zato nas Škoti še niso dohiteli. A vseeno smo zdaj daleč od drugega mesta, veliko pa bo odločenega naslednji teden v Moldaviji. Vse kaže, da bomo SP v Nemčiji gledali le preko televizije.

One Response to “Fuzbal”

1. Domen pravi:

mene rezultat ne čudi, saj imajo Norvežani boljši pristop do igre. kot je rekel njihov selektor: če imaš v mislih neodločen izid, boš verjetno izgubil, zato vedno igrajo na zmago.